Aktualności

Rajd Rowerowy

Zawsze z przyjemnością wsiadam na rower. Wraz z innymi uczestnikami przejechałam trasę ponad 30 km w XI Międzynarodowym Rajdzie Rowerowym o Puchar Konsula Rzeczypospolitej Polskiej na trasie Kętrzyn - Prawdzinsk, który odbył się po raz 11. 

czytaj więcej >

Dubaj - inny świat

Długo się przygotowywaliśmy do tej wizyty. Jako przedstawiciele województw Polski
Wschodniej spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem na Targach Inwestycyjnych.

czytaj więcej >

Nowe zadanie w POT

Polska Organizacja Turystyczna, jedna z dwustu narodowych organizacji turystycznych na świecie, dba o promocję Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie i kulturowo. Jako Polacy mamy silną tożsamość narodową, zbudowaną na fundamencie dziedzictwa kulturowego oraz bogatego w atrakcyjne walory śrowiska naturalnego.

czytaj więcej >

Sportowe podsumowanie roku z minister Muchą

W siedzibie Polskiego Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie podsumowaliśmy system współzawodnictwa sportwego dzieci i młodzieży w minionym roku. Na tym spotkaniu, które odbyło się 9 marca, miałam okazję spotkać panią minister Joannę Muchę, która wyróżniła najlepsze kluby sportowe w Polsce. Wśród tych wyróżnionych są także kluby z Warmii i Mazur - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński i KS Baza Mrągowo.

czytaj więcej >

ITB rozjaśnia firmy

To jedno z haseł promocyjnych tegorocznych światowych targów podróży, czyli ITB Berlin 2012, które odbywały się w dniach 7-11 marca. Jest to od lat jedno z najważniejszych światowych spotkań branży turystycznej. Co roku targi przyciągają rekordową ilość wystawców z ponad 200 krajów. Odwiedza je ponad 160 tysięcy osób z całego świata. Rzeczywiście, w ciągu kilku godzin można
tu odwiedzić cały świat.

czytaj więcej >

Nadrabianie zaległości

Z ręką na sercu przyznaję, że oderwałam się w ostatnim czasie.

Nie, nie oderwałam się od pracy. Oderwałam się jednak od kontaktu z Państwem, Drodzy Czytelnicy, za co spieszę serdecznie przeprosić i nadrobić zaległości.

czytaj więcej >

«  < 6 7 8